Size bir telefon kadar yakınız
0 532 648 32 25
Dil Seçin
trende

Alüminyum Doğrama

05.01.2018
67 görüntülenme
Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğrama ya da tam adı ile alüminyum doğrama sistemleri, her evin, her yapının ihtiyacı olan, son derece önemli bir parçadır.

Alüminyum doğrama sistemleri içine dahil olan alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni ise alüminyumun her iklim koşuluna karşı dayanıklı olmasıdır. Yani dayanıklı bir yapı malzemesi olan alüminyum, iklim değişikliklerine karşı dayanıklıdır ve sizi her daim korur. İlk bakışta PVC sistemlere göre daha pahalı bir izlenim veren alüminyum doğrama rutubet almayan,paslanmayan,çekmeyen ve güneş altında çatlamayan, uzun vadede dayanıklı, sağlıklı ve çevreci bir yapı malzemesidir. Demir ve çelik kadar sağlam, ancak bu metallerin üçte biri ağılığındadır.Elektrostatik boyalarla istenilen renkte üretilebilmekte ve dekoratif bir görünüm kazanmaktadır.

Alüminyum kapı ve pencereler aynı zamanda uzun ömürlüdür, rutubete karşı dirençlidir ve hiçbir şekilde oksitlenmez. Aynı zamanda kanserojen madde içermeyen alüminyum doğramalardan yapılmış olan kapı ve pencereler esnek, hafif ve sağlamdır. Isı ve ses yalıtımı konusunda daha başarılıdır ve son derece çevrecidir. Siz de hemen şimdi sağlam, uzun ömürlü, estetik bir alüminyum doğrama sistemine sahip olmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman ekiplerimizle verdiğimiz hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dayanıklı alüminyum doğrama sistemleri hizmetimizle sağlıklı ve güzel bir yaşam geçirmenizi temenni ederiz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.